Спираючись на знання основних ознак фантастичної літератури,потрібно написати власний фантастичний твір. будь ласка допоможіть.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це було влітку. Я зустріла інопланетяна.Він був схожий на якесь чудернатьське чудовисько.розмовляв він не нашою мовою.Тому спочатку я його трохи злякалася.Але даремно , тому що він був дуже добрим . Та він мені розповів про себе .Я не зрозуміла що він говорить , але я взяла книжку яка переклала його мову. Я все зрозуміла . ВІн мені розповів  про своє горе .Я йому спробувала допомогти . Та допомогла . він мені щиро подякував .Я посміхнулася , і він полетів додому ось)