Списати та підкреслити головні і другорядні члени речення люди сіють хліб. Щедро вродила хліборобська нива

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люди   сіють     хліб. ____    ====      - - - - Люди - підмет сіють - присудок хліб - додаток Щедро     вродила   хліборобська   нива.  _ . _ . _     ======     ~~~~~~~~~~    ____   Нива - підмет вродила - присудок щедро - обставина хліборобська - означення