Спишіть, розставляючи розділові знаки.. Увечері при заході сонця небо бралося рум'янцем перетворюю­чись у тонке рожевіння. Крім утоми її тіло краяла велика туга спричинена відсутністю дочки. Другого дня тільки на світ зайнялося...

Спишіть, розставляючи розділові знаки.. Увечері при заході сонця небо бралося рум'янцем перетворюю­чись у тонке рожевіння. Крім утоми її тіло краяла велика туга спричинена відсутністю дочки. Другого дня тільки на світ зайнялося Христя вже прибирала в хаті боячись
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Увечері, при заході сонця,небо бралося рум'янцем, перетворюю­чись у тонке рожевіння. Крім утоми її тіло краяла велика туга ,спричинена відсутністю дочки. Другого дня (тільки на світ зайнялося) Христя вже прибирала в хаті боячись