Спишіть слова, розкриваючи дужки. Поряд запишіть перевірне слово (де це можливо). Бере(г,х)ти, ски(б,п)ка, ва(ж,ш)ко, ни(з,с)ько, ні(г,х)тик, бри(з,с)ки, кі(х,г)ті, при(з,с)ьба, моло(д,т)ьба, сте(ж,ш)ка, у ді(ж,ш)ці, во(к,г)за...

Спишіть слова, розкриваючи дужки. Поряд запишіть перевірне слово (де це можливо). Бере(г,х)ти, ски(б,п)ка, ва(ж,ш)ко, ни(з,с)ько, ні(г,х)тик, бри(з,с)ки, кі(х,г)ті, при(з,с)ьба, моло(д,т)ьба, сте(ж,ш)ка, у ді(ж,ш)ці, во(к,г)зал, баске(т,д)бол, у ло(ж,з)ці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Берегти-берегиня, скибка-скибочка, важко-важити, низько-низенько, нігтик-ніготь, бризки, кігті-кіготь, призьба, молотьба-молотити, стежка-стежечка, у діжці-діжечка, вокзал, баскетбол, у ложці- у ложечці.