Спостереження дифракційної картини від капронової стрічки в прохідному світлі 5.1. Подивіться на джерело світла через капронову стрічку спочатку без світлофільтра, а потім – зі світлофіль­тром. Зарисуйте кольоровими олівцями о...

Спостереження дифракційної картини від капронової стрічки в прохідному світлі 5.1. Подивіться на джерело світла через капронову стрічку спочатку без світлофільтра, а потім – зі світлофіль­тром. Зарисуйте кольоровими олівцями обидві спостережувані картини. У підпису до відповідного рисунка зазначте колір світ­лофільтра. Запишіть назву спостережуваного явища та поясніть його.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скорее всего это может быть Марцепан