Справді дивовижний гриб:належить до родини мухоморові ає делікатесним їстівним грибом занесений до Червоної книги України у народі його називають,,царський гриб" на честь знаменитого полководця... а) наполеона; б) македонського...

Справді дивовижний гриб:належить до родини мухоморові ає делікатесним їстівним грибом занесений до Червоної книги України у народі його називають,,царський гриб" на честь знаменитого полководця... а) наполеона; б) македонського; в) кутузова; г) суворова; д) цезаря P. S.: даю 34 бали
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вчили по біології, здається, що- д) на честь Юлія Цезаря