Спробуй придумати маленьке оповiдання на тему:"Що трапилося,коли люди перестали працювати".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Український народ дуже талановитий. Чого тільки не вміють люди робити: вишивати і шити, плести різні вироби, вирізати і випилювати, тесати і кувати... Та хіба все перерахуєш? І своїх дітей народ привчає до роботи змалку, бо праця — усьому голова, і як без роботи? Без діла день роком стає! От і не гають часу люди, а вчаться щось цікаве робити, а як зроблять, то кортить і людям показати, хороше слово про свою роботу почути та розкрити красу, яка визирає з вишивки чи плетива, з чудового виробу. І світліє душа від краси рукотворної, і дивується серце, що все це створене руками, любов’ю людини! Такі вироби хочеться показати, бо це і є те диво, в якому зосереджена краса, вміння, любов, фантазія...