Спяваюць(як?дзе?калi?)шпаки(якiя?).Шпачаняты(якiя?)таксама заводзяць(як?дзе?калi?)песню(якую?).Чаму ж не спяваць(як?калi?).Шпакоунi(якiя?)зроблены(як?кiм?).Разносяцца(як?дзе?калi?)песнi(якiя?)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
недавно делала это ! весела спяваюць у раннюю вясну прыгожыя шпаки.маоенькия шпачанята так сама заводзяць громка на галинках у вячора прыгожую песню.чаму ж не спяваюць циха на дрэве