Сравнительная таблица между Русская правда Конституция Муравьева

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Державний устрій-унітарна республіка(Руська правда), конституційна монархія з федеративним устроєм на зразок США(Конституція). Ставлення до кріпосного прав - кріпацтво скасовується(Р.п), крінацтво не скасовується (К). Виборча система - однопалатний парламент Доля України - не визнавалося право на окреме державне існування(Р.п), російська імперія поділялася на 14 федеральних штатів, усі питання внутрішнього життя штати мали право вирішувати самостійно.