Среда обитание у паукообразных? Симметрия тела у паукообразных? Покров тела у паукообразных? Отделы тела у паукообразных? Органы дыхание у паукообразных? Кровеносные сосуды у паукообразных? Органы чувств у паукообразных? Способ...

Среда обитание у паукообразных? Симметрия тела у паукообразных? Покров тела у паукообразных? Отделы тела у паукообразных? Органы дыхание у паукообразных? Кровеносные сосуды у паукообразных? Органы чувств у паукообразных? Способ питание у паукообразных?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Середовище існування наземного- повітряне. Двобічна симетрія тіла.Органи дихання легені і трахеї.Тіло павукоподібних вкрите волосками та складається з двох відділів:головогрудей і черевця.Кровоносна система незамкнена. Органами чуття є чутливі волосками,якими вкрите все тіло,павуки відчувають навіть легкі дотики, також є зір, орган смаку та хімічне чуття.Травлення в них зовнішньому - внутрішнє(хижаки).