Срочна нужна допоможыть будь ласка дам 15 балав хто зделаэт щяс: до поданих слыв ыменикы добери спыльнокореневы дыэслова в неозначный формы запиши слова парами: ЗРАЗОК Сум-сумувати ыменики: запис спалах сум радысть быгун спыва...

Срочна нужна допоможыть будь ласка дам 15 балав хто зделаэт щяс:  до поданих слыв ыменикы добери спыльнокореневы дыэслова в неозначный формы запиши слова парами: ЗРАЗОК Сум-сумувати ыменики: запис спалах сум радысть быгун спывак ДОПОМОЖЫТЬ БУДЛАСКА МНЕ ОЧЕНЬ СРОЧНА НУЖНА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Запис-записати спалах-спалахнути сум-сумувати Радість-рд\адіти Бігун-бігати співак-спіати