СРОЧНО 100 баллов!! 5 тестов!!! укр. лит. 1. Голосыння Половчихи нагадуе. А скиглення чайок Б заклинання й ворожіння В ліричні відступи в народних думах Г плач Ярославни («Слово про похід Ігорів») Д матір з легенди, яка втратил...

СРОЧНО 100 баллов!! 5 тестов!!! укр. лит. 1. Голосыння Половчихи нагадуе. А скиглення чайок Б заклинання й ворожіння В ліричні відступи в народних думах Г плач Ярославни («Слово про похід Ігорів») Д матір з легенди, яка втратила своїх дітей 2. За жанром «Вершники» ІО. Яновського — роман А епопея Б у віршах В хроніка Г у новелах Д сповідь 3. Слова майстро і грего позначають А рибальське приладдя Б елементи одягу В різні вітри Г степових чайок Д різної сили дощі 4. Події у творах «Подвійне коло» й «Шаланда в морі» відбуваються А у Криму Б у наддніпрянських степах В на Херсонщині Г у Приазов'ї Д неподалік Одеси 5. У творі «Подвійне коло» повторюваним зоровим образом є А шабля Б ліс В шаланда Г блакитні вежі Д шторм
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 г 2 г 3 в 4 д 5 в