Срочно! 20 баллов! Очень срочно!!!!!! Помогите!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Have you ever bought a  piano? -Вы когда-нибудь покупали пианино? 2 When did you buy a piano?  - Когда ты купил пианино? 3 Have you ever been to London?    - Ты когда–нибудь был в  Лондоне? 4 When did you be in London? - Когда вы были в Лондоне? 5 Have you ever speak to a pilot? - Вы когда-нибудь разговаривали с пилотом? -    6   When did you spoken to a pilot? - Когда ты говорил с пилотом? 7  Have you ever see the film? -  Вы когда-нибудь видели фильм? 8  When did you seen the film? -Когда вы видели фильм?
Гость
1) have... bought 2) have... buy 3) have.... been 4) have...be 5)have.. spoken 6) have...speak 7) have....seen 8) have...see!