!!! СРОЧНО !!!! Дайте короткі відповіді на запитання :11. Культура Київської Русі. 12. Галицько-Волинське князівство за часів Романа Мстиславовича і Данила Романовича. 13. Монгольська навала та її наслідки для українських зем...
!!! СРОЧНО !!!!
Дайте короткі відповіді на запитання :11. Культура Київської Русі.
12. Галицько-Волинське князівство за часів Романа Мстиславовича і Данила Романовича.
13. Монгольська навала та її наслідки для українських земель.
14. Звільнення українських земель з-під влади Золотої Орди і входження їх до складу Великого Князівства Литовського.
15. Входження українських земель до складу Польщі. Люблінська унія та її наслідки для українських земель.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12,-Роман и Данило зеднали дві держави Галицьке-Роман,Волинське-Данило,при їхньму правлини була стабільність.
13-Татари повністюспалиоли частину укр. спалюавли навіть людей (старих) чоловіків в рабство а дітей до 10 перевивчали и переганяли воювати за них,жінок (..)
14-раскажи лутше про саму Орду учительнеца оценку больше поставит)) что сильна непереможна армія...Литва допомогла козакам
і вони підписали Люблінску унію...
15-укр народу жилося набагато ( бо Польша вимагала щоб укр нароб прийняв іншу віру і хто не прийме (страта)