СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ!Напишіть доповідь на довільну тeму, використовуючи вставні слова по-пeршe, по другe, наприклад, таким чином та ін.

СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ! Напишіть доповідь на довільну тeму, використовуючи вставні слова по-пeршe, по другe, наприклад, таким чином та ін.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напиши на приклад про зарядку ; про вправи які ти на ній робиш. Моя зарядка Встаю я о шостій годині ранку, зразу мені хочеться прокинутия. Для цього я роблю зарядку. По-перше я розминаю шию ... Р.S. далі порядку щось придумайте