Срочно, допоможіть будь ласка Утворити і записати всі можливі форми ступенів пор

Срочно, допоможіть будь ласка Утворити і записати всі можливі форми ступенів порівняння прикметників: чистий, гарний, здоровенний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Чистий: чистіший, більш чистий, найчистіший,найменш чистий. 2) Гарний: гарніший, менш гарний, найгарніший, найбільш гарний. 3) Здоровенний: здоровенніший, більш здоровенний, найздоровенніший, наймен здоровенний. Вот)