Срочно!!!! Это нужно сказать: There are a lot of bus stops around . Some would gladly take it this way . The second one . Y

Срочно!!!! Это нужно сказать: There are a lot of bus stops around . Some would gladly take it this way . The second one . You can take a train and leave . They say howdy . Where do we see the sun rise, let me think . Who worked hard, who's tired, it's time for a meal . Behave yourself anywhere . One can buy everything there . If you are fond of scraps . Do everything yourself if you want it to be done . I never higgle . I agree to the price . It's all kinda con games . Something makes them feel unhappy . Many things may come in handy when you mend something . Fix it . With anything spreadable .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Вер" ар а лот оф бас стапс араунд Сам уолд глэдли тайк ит вис уэй Вэ сэконд уан. Ю сан тэйк а трэин энд лив Вэй сай хоуди Вэр ду уи си вэ сан райз лэт ми финк Ну уоркд хард хуз тайд итс тайм фор а мэл Бихэв ёрсэлф эниуер Уан кэн бай эвэрифинк вэр. Иф б ар фаунд оф скрапс Ду эвэри финк ёрсэлф иф б уонт ит то би дан Ай нэвэр ... Ай эгрии ту вэ прайс Итс олл кайнд кан геймс Сомфинг мэйкс вес фиил анхэппи Мэни фингс мэй сам ин хэнди вэн б мэнд сомфинг Фикс ит Уив энифингспрэдэбл Только с интонацией читай или рассказывай( не знаю )