СРОЧНО КАЗАХСКИЙНужно составить предложения с этими словамиТөбе-төбе,жазалық дала,жалаң аяқ.

СРОЧНО КАЗАХСКИЙ Нужно составить предложения с этими словами Төбе-төбе,жазалық дала,жалаң аяқ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жайлаудың шетінде төбе төбе болып таулар жатыр Кішкентай кезімізде ештеңеге қарамастан бір бірімізді жалаң аяқ қуатын едік. Ауылдан шыға берісімен кең жазық дала шексіз созылып жатты
Гость
Біз пішен орып, оны төбе-төбе етіп жинадық. Біз шөп орған жер кең жазық дала. Мен шөпті жалаң аяқ басып жүрдім.