Срочно мені треба!!!!!!Даю 20 балов!!!!!Треба написать твір на англійській мові 6-7 речень про клуб використовуючи такі слова: dull, tiring, awful, boring, fun, interesting, brilliant, fantastic.Не всі слова використовувать а л...

Срочно мені треба!!!!!!Даю 20 балов!!!!!Треба написать твір на англійській мові 6-7 речень про клуб використовуючи такі слова: dull, tiring, awful, boring, fun, interesting, brilliant, fantastic.Не всі слова використовувать а лише деякі із них для написання твору
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот ето про музыкалььный клуб