!!!СРОЧНО!!! надо написать открытку другу по переписке . такой вопрос уже был раньше , но если я его напишу училка заподозрит . пж придумайте что нибудь другое : Dear__________________? It`s great here in London . I have alread...

!!!СРОЧНО!!! надо написать открытку другу по переписке . такой вопрос уже был раньше , но если я его напишу училка заподозрит . пж придумайте что нибудь другое : Dear__________________? It`s great here in London . I have already________________________________________________________________________________________________________________________ Tomorrow______________________________________________________________________________________________________________________ See you soon ? ______________ ПЖ МНЕ ОЧЕНЬ НУЖНО !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Emily! It is great here in London I have already been almost everywhere. There is so beautiful here. A lot of things to see. My favorite place is London Eye. The view is amazing!  Tomorrow we are going to Buckingham Palace. I am so excited!  Well, I have to go now. We are going to have lunch. See you soon Best wishes Sarah