Срочно написать сочинение на вопрос "Но почему же нельзя вернуть человечеству удивление и сказки?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
як ми знаемо сказки це вигадані історії які написали письменики в своїч творах . це фантастика.письменики скали твори з нятхненям.а вернути не можна їч тому що на даний час мало хто пиши твори такі захопливі як ті що колись.і тому їх вже не вернути.