СРОЧНО!!!! Напишите как читается этот текст на русском I am doind to describe-my wotner,is beautifu with brown eyes and short blonde hair.brown She iss and my friend.Alika is very fhiendly She hos dot fair hair and her eyes ...

СРОЧНО!!!! Напишите как читается этот текст на русском I am doind to describe-my wotner,is beautifu with brown eyes and short blonde hair.brown She iss and my friend.Alika is very fhiendly She hos dot fair hair and her eyes are brawn
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айм дуинг то дискраб май возе ис бютифул виз броун эйс энд шот блонд хё броун Ши ис энд май френд алика ис вери фриендли Ши хоз дот файр хайр энд хё эйс ар броун
Гость
Ай эи дуинд ту дискрайб-май мазе, ис бьтифул вит Браун айз энд шот блонд хэа.Браун Ши им энд май френдс.Алика им вери френдли.Ши хос дот фаир хэа энд хи айз а браун.