Срочно нужен перевод! Менің ағам күреске 5 жылдан астам қатысады. Мен спорт шебері болмасам да спортпен шұғылданам. Облыстық шаңғы жарысынан мен алтын медаль алдым. Илья Илинның жаттықтырушысы өзі жас кезінде талай жетістіктер...

Срочно нужен перевод! Менің ағам күреске 5 жылдан астам қатысады. Мен спорт шебері болмасам да спортпен шұғылданам. Облыстық шаңғы жарысынан мен алтын медаль алдым. Илья Илинның жаттықтырушысы өзі жас кезінде талай жетістіктерге жеткен. Алима шахметтан екінші орын алғаны үшін марапатталған.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мой брат заниматеся борьбой уже больше 5 лет. Если даже я не мастер спорта, я занимаюсь спортом. В городских соревнованиях я выйграла золото. Тренер Илья Илина с малых лет он добился много целей. Алима получила награду за второе место по шахматам