Срочно! нужен текст-описание на тему мойо любимое животное на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя улюблена тваринка-собака. Я завжди мріяла мати собаку. І нарешті, моя мрія збулася - у мене дома з'явилася собака породи лайка. Ми з батьками посовітувавшись назвали її Луна. Вона була дуже гарна. Її чорно-біла шерсть символізувала темряву та світ. Луна дуже грайлива собака. Вона обожнює носити палку та виконувати різні команди. Моя собака любить попоїсти смачненького. Я дуже люблю свою Луну!