Срочно!!! Нужна помощь! Ароморфоз, идеоадаптацию и ответ на вопросы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ароморфоз- це процес при якому ускладнюється будова організмів та загальний рівень їхньої організації підвищується. Наприклад: чотирикамерне серце. Ідіоадаптація -це шлях при якому досягається біологічний процес, що супроводжується деякими змінами в будові організмів.