Срочно нужна помощь . До поданих прикметників доберіть іменники, утворюючи з ними словосполучення. Виборний, виборчий; військовий, воєнний; гарантований, гарантійний; книжковий, книжний; писемний, письмовий, письменний; інформ...

Срочно нужна помощь . До поданих прикметників доберіть іменники, утворюючи з ними словосполучення. Виборний, виборчий; військовий, воєнний; гарантований, гарантійний; книжковий, книжний; писемний, письмовий, письменний; інформативний, інформаційний; перекладацький, перекладний; чисельний, численний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
виборний - важкий вибір виборчий - місцеві вибори військовий - могутнє військо воєнний - відважний воєн гарантований - гарант Конституції (сприводу цього невпевнена) гарантійний - гарантії договору книжковий - цікава книжка книжний - історична книга писемний - стародавня писемність письмовий - літературне письмо письменний - відомий письменник інформативний - інформативність тексту інформаційний - важлива інформація перекладацький - досвідчений перекладач перекладний - український переклад чисельний - чисельність службовців численний - дробове число