СРОЧНО! НУЖНА ПРОВЕРКА ТЕКСТА! Проверьте пожалуйста письмо Joann первая картинка э?
СРОЧНО! НУЖНА ПРОВЕРКА ТЕКСТА!
Проверьте пожалуйста письмо Joann первая картинка э??о её письмо
Вот мое письмо ей
Dear, Joanna,
Im writing to say give some advice. I think your problem big not because it one can correct.
If i were you, i would started do regular exercise, observe diet and go in training hall evening when me see not. Also I would tell their parents about on event on PE in order to they talk and eliminated problem with Miss Bell. Good luck, dont give up.
Учительница сказала чтобы было 50 слов минимум.
Заранее спасибо!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всё хорошо, 50 слов есть, не волнуйся :D
С текстом если что, тоже всё в порядке