Срочно! Нужно написать биографию Амины Умурзаковой на казахском языке. 10-15 предложений.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Əмина Ерғожақызы Өмірзақова ( 08.03.1919 жылы) Қазақстан Семей облысы Абай ауданында дүние келген. Ол Ленинград театр институтының (1938) жылы міндетін атқарушы факультетін бітірген. 1938-40 жылдары - Қазақ театрының актрисасы. Əуезов, 1941-48 жылы- студия сында 《Қазақ фильм》 балалар мен жастар (Алма - Ата ) ушін театрында 1948 жұмыстар.