Срочно нужны крылатые фразы и высказывания Украинских писателей и поэтов. только не афоризмы, а именно крылатые фразы.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людина в світ зерно нести повинна , як зерно носить людям колосок” (Г. Коваль);“Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю” (Остап Вишня);“Чого варті наші тамерлани та наполеони без коня?” ( Олесь Гончар);“Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами.” (І.Багряний);“Світ ловив мене, та не спіймав” (Григорій Сковорода);переведеш на руссский