Срочно! Очень нужно! Помогите!Нужны характеристики персонажей из поэмы Янки Купали "Курган"!Про князя можно не писать, но про гусляра СРОЧНО!
Срочно! Очень нужно! Помогите!
Нужны характеристики персонажей из поэмы Янки Купали "Курган"!
Про князя можно не писать, но про гусляра СРОЧНО!
Ответ(ы) на вопрос:
Гусляр з паэмы Янки Купалы "Курган" не баяуся выказаць сваё меркаванне. Ён хацеу, каб усе людзи ведали што творыцца у княжа у склепе.Ён забивау тех людзей, якия яму не не падпарадкоўваліся и хавау усё гэта пад золатам.
Как-то так)