Срочно перевести текст!!! есік алды абыр-сабыр көп кісі.Қазан асылған, қой сойылған. Қатарынан қойылған қос самауырдың лапылдаған жалыны аспанға атады. ...Шешем қуанышын қоярға жер таппай қалбалақтап ұшып жүр. ...Біздің үйде ...

Срочно перевести текст!!! есік алды абыр-сабыр көп кісі.Қазан асылған, қой сойылған. Қатарынан қойылған қос самауырдың лапылдаған жалыны аспанға атады. ...Шешем қуанышын қоярға жер таппай қалбалақтап ұшып жүр. ...Біздің үйде той. Үйлену тойы... Бибісара шешемнің арман еткен тойы. Дастарқан жаюлы. Қазақ асықпай-саспай, бабымен тойлағанды ұнатады. Осы кездегі біздің үйдегі шаңырақ иесі,үлкен адам- шешем Бибісара. Әкеміз Мамырбай бұдан үш жыл бұрын қайтыс болған. Құтты болсын айтып келушілер сөзін шешеме арнайды. Құс құтты болсын, апа. Шеше, келін құтты болсын! Жастар бақытты болсын! - дейді. Айтқандарың келсін! Үйге кіріңдер. Төрлетіңдер! дейді. Өзі есік ашып, қызмет етіп,аяғының ұшымен жорғалайды. Ағайымның үйлену тойында мен де жанымды салып қызмет етіп жүрмін. Қайда жұмсаса да ұшып тұрам.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Во дворе суматоха ,много людей.Казан повесили , баран зарезан.Из поставленных в ряд самоваров стреляет пламя огня вверх к небу. ...Мать суетиться  бегает, от радости не может найти себе места. ...В нашем доме праздник. ...Праздник женитьбы. Праздник о котором мечтала моя мать Бибисара. Дастархан накрыт. Казахи любят праздновать праздники не торопясь. В нашем доме  за  старших -это моя мать Бибисара. Отец Мамырбай  три года прошло как умер.Пришедшие с пожеланиями счастья поздравляли мою мать. Пусть птица будет счастлива. старшая сестра. Мать ,пусть сноха будет счастливаІ Пусть молодые будут счастливы -говорят. Пусть ,то ,что вы сказали  сбудется. Проходите в дом.Пройдите на почетное место ,говорит.Сама открывает дверь им ,обслуживает ,их ,бегает на цыпочках.Я на празднике женитьбы брата тоже помогаю стараюсь изо всех сил.Куда пошлют туда и бегу .