СРОЧНО!!!! ПМОГИТЕ МНЕ ПЛИИИЗ Я СДЕЛАЛА ВСЁ КРОМЕ ЭТОГО А МНЕ НАДО УХОДИТЬ И Я НЕ УСПЕЮ СДЕЛАТЬ!

Гость
1 Where did Charles Hardin came from? 2 When he was born? 3 When did he made his first his record? 4 How did he died? 5 How many singles did he made? 6 What made him so special singer?