СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ НАПИСАТЬ ПИСЬМО ПОЖАЛУЙСТА!!!!! You have received a letter from your English-speaking pen-friend Tony who writes: In Great Britain a lot of young people admire pop stars and football players. Could you tell ...

СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ НАПИСАТЬ ПИСЬМО ПОЖАЛУЙСТА!!!!! You have received a letter from your English-speaking pen-friend Tony who writes: In Great Britain a lot of young people admire pop stars and football players. Could you tell me who you and your friends admire? Why are they popular with young people? Who do you parents admire? Would you like to be famous? I've got some good news. I have just started a part-time job in a clothes shop... Write a letter to Tony. In your letter - answer his questions Write 100-120 words.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вы получили письмо от вашего друга Тони, который пишет: В Великобритании многие молодые люди восхищаются поп-звездами и футболистами. Не могли бы вы сказать мне, кем вы и твои друзья восхищаются? Почему они популярны у молодежи? Кем у тебя родители восхищаются? Хотели бы вы быть знаменитым? У меня есть хорошие новости. Я только начал подработку в магазин одежды...