Срочно!!! Помогите написать сочинение на казахском языке, на тему мое любимое блюд?

Срочно!!! Помогите написать сочинение на казахском языке, на тему мое любимое блюд?? "шашлык" . Максимум 12 предложений
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің ең суйикти тамағым шашлык . ол өте таити тағам. мен шалшықты биринши рет далада жеген болатынын. маган сол кезден бастап ол тамақ қатты ұнайды мен шашлык жақсы коремин короче сам там разделишь на предложений