СРОЧНО ! ПОМОГИТЕ! ОЧЕНЬ НУЖНО ! ЗАРАНЕЕ ССПАСИБО

Гость
2. Where did I go for my last holiday? 3.Where did we stay? 4.How long did we stay there? 5.Did we have good weather? 6.How did we tavell? 7.Did we have good food