Срочно помогите плиз:Мої враження від оповідання Жага до життя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб зрозуміти цей текст потрібно читати декілька разів . Коли я прочитав його 1 раз мені не було зрозумілим чому Білл покинув безіменного героя . Чому він так вчинив зі своїм другом . Але коли я перечитав ще декілька разів я зрозумів ,що він хотів вижити і дійти до кінця з золотом . Бути переможцем , а не  переможеним . Але беззіменний герой дійшов до кінця , тому що зрозумів , що життя цінніше золота . І викинув те золото , тому що воно створювало йому тягар. Звісно кожна людина не хоче опинитися на його місці в тому числі і я.