СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!!!

Гость
1 My 2is 3on 4this 5babies 6we
Гость
1 My 2 is 3 on 4 this 5 babies 6 we 7 matches 8 are, their 9 teacher's son 10 that 11 cats 12 thirty 13 is 14 mother's name 15 at 16 is, sister's book 17 sheep 18 on 19 is