Срочно помогите пожалуйста. За ранние благодарна. 1. Спиши, замінюючи звуковий запис буквеним. Верба здавна користувалася в народі глибокою шано(й у). У вербну суботу перед Великоднем вербо(й у) обо(вй а)зково били членів сі(мй...

Срочно помогите пожалуйста. За ранние благодарна. 1. Спиши, замінюючи звуковий запис буквеним. Верба здавна користувалася в народі глибокою шано(й у). У вербну суботу перед Великоднем вербо(й у) обо(вй а)зково били членів сі(мй і), худобу, щоб уберегти від хвороби. За народним пові(рй а)м, верба оберіга(й е) хату від блискавки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
....глибокою шаною....вербою обов'язково били членів сім'ї....повір'ям оберігає хату
Гость
Верба здавна користувалася в народі глибокою шаною. У вербну суботу перед Великоднем вербою обов'язково били членів сім'ї, худобу, щоб уберегти від хвороби. За народним повір'ям, верба оберігає хату від блискавки.