СРОЧНО!!!!! ПОМОГИТЕ!!!!! ПРОШУ!!!!! Пригадайте 5 cлiв у яких пiсля: ж, ч, ш, щ, г, к, х, пишет?

СРОЧНО!!!!! ПОМОГИТЕ!!!!! ПРОШУ!!!!! Пригадайте 5 cлiв у яких пiсля: ж, ч, ш, щ, г, к, х, пишет??ся "i", та складiть з ними речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жінка Кішка Печінка Огірок Щітка Поважайте жінок похилого віку. Кішка вкрала шматок ковбаси. Бережіть печінку від шкідливого впливу. На городі росте огірок. Тримайте зубну щітку в чистоті.