Срочно! Пожалуйста Написати ОПОВІДАННЯ "Народні звичаї України"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наш народ має багату культуру,величезний скарб якої складається з цінностей .надбанних багатьма поколіннями .З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя . Вони закладені в українських звичаях . обрядах . фольклорі.адже в них - світовідчуття та світоприймання нашого народу.У звичаях переплилися хліборобські мотиви ,військові . казково - фантастичні .весільні та біблійно релігійні.  Я і моя сім'я слідкуємо і живемо по народних звичаях