СРОЧНО РЕБЯТ! ПО ФИЗРЕ Составить список упражнений для развития быстроты (10-12 упражнений)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біг з підніманням, закидуванням, на одній нозі, з вистрибуванням Турнік, віджимання  Біг на прямих ногах  Повільний біг а потім пришвидшувати і все скоріше і скоріше Підтянання на перекладині Щоденна зарядка теж допомагає Нуууу... больше не могу .. в голову ничего не приходит...
Гость
Бег на на время Грузы на ногах Бег на круг Гонки между собой