Срочно! Скласти 6-7 речень про осінній парк за планом План: 1)Завітала осінь 2)Враження від Осіннього парку 3)Най чарівніший парк

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Завітала осінь у наш чудовий парк .Почала у ньому працювати.. 2.Осінь позолотила дерева і у парку так стало гарно ! В людьских очах стало все золотим , черовним і жовтим . 3. Це був не парк а чарівне , чудове гарне місце . Тут так стало гарно! Це був Найчарівніший парк , він був осіннім і чарівним!