Срочно Тесты к сочинению М. Стельмаха "Гуси-Лебеді летять..."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. як звали головного героя твору? а павлик б михайлик в тимко 2. як звали подругу михайлика? а люба б таня в катерина 3. книга за яку михайлик віддав своєму товаришу гарбузове насіння а пригоди тома сойєра б космографія в томографія 3. кому присвячена повість а батькам б вчителям в. друзям 4. як звали друга михайлика а тимко б впсиль в юхрим