СРОЧНО УМОЛЯЮВикористовуючи дані підручника та карт атласу визначить географічне положення України:– відносно екватора:– відносно нульового меридіана:– в межах якого материка:– в межах якої частини світу:– в межах яких кліматич...

СРОЧНО УМОЛЯЮ Використовуючи дані підручника та карт атласу визначить географічне положення України: – відносно екватора: – відносно нульового меридіана: – в межах якого материка: – в межах якої частини світу: – в межах яких кліматичних поясів: – в межах яких природних зон: – в межах яких тектонічних структур: – в межах басейнів яких річок: – оцінка фізико-географічного положення України для життя і діяльності людини: Отже, фізико-географічне положення України сприятливе ……… (продовжити речення)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На севере от экватора На востоке от нулевого меридиана В пределах материка Евразия В пределах Европы В пределах умеренного климатического пояса В пределах Восточно-Европейской платформы В бассейне реки Днепр Благоприятные условия: умеренный климат, теплое лето,  равнинная территория, плодородные чернозёмные почвы, достаточное увлажнение.