СРОЧНО!!! Установіть відповідність між країнами та їх експортною продукцією: а) Японія; б) Канада; в) Індія; г) Бразилія; 1)залізні та марганцеві руди, кава, какао, цукор, бавовник, рис, кукурудза; 2)нафта, какао-боби, нату...

СРОЧНО!!! Установіть відповідність між країнами та їх експортною продукцією: а) Японія; б) Канада; в) Індія; г) Бразилія; 1)залізні та марганцеві руди, кава, какао, цукор, бавовник, рис, кукурудза; 2)нафта, какао-боби, натуральний каучук, ядро, пальмового горіху; 3)залізні та марганцеві руди, чай, пшениця, рис, арахіс, прянощі ; 4) залізні руди, кольорові метали, кам`не вугілля, пиломатеріали, газетний папір, пшениця, машини та обладнання. 5)автомобілі, морські судна, електроніка і робо техніка, сталь, тканини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Япония а.5) Канада б.4) Индия в.3)Бразилия г.2)