Срочно1) Прочитай початок казкипродовж казку : Настала весна. Із землі показалася ?

Срочно1) Прочитай початок казкипродовж казку : Настала весна. Із землі показалася ??елена стрилочка. Вона швидко розділилися на два листочки,які через час стали широками . А між ними з'явилися маленький , тоненький паросток . Він піднявся , нахилився до одного листочка й раптом одного ранку розквітнув білими Дзвіночками . Це були Дзвіночки Конвалій. І ось одного дня . . . 2)продовж казку,вживаючи дієслова теперешньог часу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пришла дiвчинка,та зiрвала квiточку.Менi было дуже шкода ii.Краще хай би всi любовалися нею.