Срочно!нужно небольшое сочинение на казахском языке на тему природа (желательно с переводом)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Природа наша жизнь. В природе есть то что мы не сможем уничтожить и сотворить. Природа она такая красивая. Любимый цвет природы зеленый, потомучто зеленый цвет сердца природы. каз.; Табиғат біздің өміріміз.Табиғатта біз жасап шығаратын жәнеде оларды жоя алатын күш жоқ. Табиғат ол сондай әдемі.Табиғаттың ең сүйікті түсі жасыл болып келеді, өйткені жасыл түс табиғаттың жүрегі.