СРОЧНООО!Are you new to the school?No,i'm not. ........................?No,it isn't an eraser. ........................?Yes,i'm twelve. ........................?No,they aren't pencils. ........................?Yes,we're in Yea...

 СРОЧНООО! Are you new to the school?No,i'm not. ........................?No,it isn't an eraser. ........................?Yes,i'm twelve. ........................?No,they aren't pencils. ........................?Yes,we're in Year seven.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Is it an eraser?No,it isn't an eraser. Are you 12 years old?Yes,i'm twelve. Are they pencils?No,they aren't pencils. Are you in year seven?Yes,we're in Year seven.