СРОЧНООООООООООООООООООООО!!!!!!! сочинение по английскому на тему : Твой город загрязняется что мы должны сделать чтобы уменьшить загрязнение?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
VERY MUCH POLLUTION produce machines in the environment. But also humans are polluting the planet. I think that would be less polluting WE -Nature MOTHER , WE MUST : FIRST WHOLE OR REMOVE Moussoro in bags or in special tanks. Secondly WE HAVE OTHERS MAKE COMMENTS REGARDING of muddy and just popovodu that people are walking their pets in a special place .