Срочно)))Під час руху на схід з одного   часового пояса в інший годиник слід перевести                   а)на 1 год вперед                                                                                                         ...

Срочно)))Під час руху на схід з одного   часового пояса в інший годиник слід перевести                   а)на 1 год вперед                                                                                                                б)на 1 год назад                                                                                                                       в) на 2 год вперед
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) на 1 годину вперед.